O nás

Prečo by ste mali zavítať práve k nám

U Hladoša

U hladoša funguje v Pezinku už od roku 2016, kedy sme v januári otvorili našu prevádzku v pasáži hotela Jeleň a rozviezli prvé jedlo na rozvoz. Okrem piva totiž milujeme aj chuť poctivých a domácich jedál.

A preto sme sa rozhodli spojiť chuť na jedlo s chuťou na pivo a  Hladoša sme od apríla 2022 oficálne presťahovali do Plzenky. Všetko čo milujeme, máme už teda pod jednou strechou a pod jednou značkou.

Plzeňská na rohu

Plzeňská na rohu vznikla vďaka zápalu ľudí, ktorí milujú jedinečnú chuť piva Plzeň. Aby však pivo výborne chutilo, nestačí len dobrá značka. Významnú časť chute piva tvorí najmä jeho správne čapovanie a ideálna teplota. A bodku dokonalej chuti vytvára spoločnosť, v ktorej si pivo môžeme vychutnať ;)

Pivo, ktoré chutí a správny šmak k tomu však v Pezinku chýbal. A to bol základ vzniku Plzenky. Grilované rebrá, kolená, olomoucké syrečky, domáci tatarák, či pomazánky...

Lockdowny nás nezničili a boj sme zvládli. Najmä vďaka vám, ktorí sa do Plzenky vždy radi vrátite. A my sme vám za to vďační a vždy vás radi privítame s úsmevom na perách a správne vychladeným pivkom. Môžte si byť istí, že vždy dostanete nie len to najlepšie pivo, ale aj to najlepšie z nás :)

  "Dej Bůh štěstí"

Vedeli ste napríklad, že pri dobrom načapovaní sa vám po každom odpití urobí v pohári krúžok? Podľa toho si viete spočítať, na koľko dúškov ste pivo vypili.